Робота в Чехії дозволить вам просто і швидко отримати роботу з гідною зарплатнею за кордоном. Перевагою працевлаштування в цій країні є її близьке розташування до батьківщини кордони з Україною недалеко та великий ринок праці з широким вибором доступних вакансій. Таким чином ви не будете надовго й далеко відірвані від сім’ї та близьких і не будете переживати щодо перебування в чужій для вас країні.

На працевлаштування в Чехії можуть розраховувати не тільки
висококваліфіковані працівники, але й особи без відповідного досвіду роботи. Перелік вакансій з кожним роком збільшується, якщо у вас уже є відкрита віза, тоді проблем з працевлаштуванням не виникне зовсім.

Розпочати працю можна максимум через три дні після прибуття. Важливо зазначити й те, що в Чехії доволі серйозно ставляться до правової захищеності робочого класу та трудових мігрантів. Офіційне працевлаштування в Чехії являється нормою.

Все ж в цій країні є свої нюанси. В Чехії спостерігається стабільна тенденція зростання заробітної плати, хоча і залишається нижчою у порівнянні з країнами Півночі та Заходу ЄС. Робота в Чехії для українців оплачується в середньому 600-850 $. Але у нашій компанії є вакансії з початковою оплатою праці від 950 $

Також можна працювати понаднормово там де потрібен тяжкий фізичний труд, наприклад на заводі. Молоді віком 25-45 років чоловіки, фізично сильні та витривалі, набираються в ковальські цехи та на лісоповал. Працівники мають гарантовану підвищену оплату за понаднормові
години праці 25 % за звичайні дні, плюс 50% за суботи і плюс 100 % за неділі і державні вихідні.

Офіційна робота в Чехії залишається одним із найоптимальніших та доступних варіантів спроби хорошого працевлаштування за кордоном. Така спроба не потребує значних зусиль, затрати часу чи великих фінансових інвестицій.

Translate »